Ozon Yağı

Ozon Yağı; asidi alınmış saf zeytinyağının uzun süre ozon’a maruz bırakılarak ozonlanmış halidir.

Ozon Nedir ve Ozon Yağı Ne İşe Yarar?

Ozon 3 atomlu oksijen bileşiğidir. Vücudumuzda her organ ve hücrenin kendini yenilemesi açısından oksijene ihtiyacı vardır. Zeytinyağı sayesinde sıvı halde tüketilebilen ozon, vücudumuzda solunum ile alamadığımız yüklü miktarda oksijeni hücrelerimize ulaştırır. Bu sayede bir çok hastalığın tedavisinde ve kozmetik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Akneler, sivilceler ve siyah noktalar
  • Cilt lekeleri, güneş lekeleri ve sivilce izleri
  • Kırışıklık, cilt yenileme
  • Sedef, egzama, mantar
  • Şeker hastalığı
  • Herikobakteri, reflü ve ülser
  • Romatizmal ağrılar
  • Selülit ve bölgesel incelme

Daha birçok alanda kullanılmakta olan ozon yağının en çok tercih edildiği alanları bu şekilde sayabiliriz. Cilt üzerindeki rahatsızlıklar için harici yolla sürülerek kullanılan ozon yağı, mide bağırsak ve şeker hastalığı gibi durumlarda ise içilerek kullanılabilir. Sadece zeytinyağı ve oksijenden elde edilmiş olması onu doğal ve zararsız kılmaktadır. Bu sebeple hamileler, emziren anneler ve hatta yeni doğmuş bebekler üzerinde dahi kullanılabilir.

Neden Epilixir ve Ozon Yağı’nı Birlikte Kullanmalısınız?

Epilixir bilinen en etkili tüy kökü yok edici üründür. Yalnız her kadın ve her erkek tüylerinde kurtulmakla birlikte pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister.

Cildinizde sivilce izi, güneş lekesi, siyah nokta ya da daha önce kullandığınız kimyasal peeling, lazer epilasyon gibi iz bırakan yöntemlerden kaynaklanan hoş olmayan iz ve lekeler mevcut ise bu görüntüden kurtulmayı mutlaka isterniz.

Ozon yağı her epilasyon sonrasında az da olsa yıpranmış ve tahriş olmuş olan cildinizi rahatlacaktır. Epilixir için çok daha uygun bir ortam hazırlayacaktır. Ağda ve benzeri yöntemler cildinizin elastikiyetini azaltabilir. Ozon yağı sayesinde çok daha sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz. Vücudun tüm bölgelerinde kullanabileceğiniz ozon yağı ve epilixir sayesinde hem tüylerinizden hem de batıklardan kalan lekelerinizden kurtulabilirsiniz.

Ozon Yağı Siparişi

Ozon yağı hakkında detaylı bilgi edinmek için www.ozontedavisi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.Etiketler:

 Tüy Dökücü Epilixir Siparişi Kadın ve Erkek Tüy Dökücü


Epilixir Tüy Dökücü bilgi ve sipariş iiçin lütfen bizimle iletişime geçiniz; 0 216 553 53 63 (pbx)
Copyright © 2009 - 2012 Hollyherbs Epilixir Tüy Dökücü - www.epilixirim.com | Sitemap